- Seria Vernal
- Nr katalogowy 42006000
- Długość 50 cm
- Szerokość 34.5 cm
- Wysokość 34 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna nie
- Kod EAN 5903003003540
- Wymiary z opakowaniem 53 x 39 x 44 cm
- Waga z opakowaniem 28,80 kg
Zestaw Oltens Vernal miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadającą 42006000
towar niedostępny
Opis
Do tego zestawu rekomendujemy stelaż i przyciski Oltens Triberg. Dedykowany stelaż podtynkowy to pewność na długie lata.
Wisząca miska WC Oltens Jog wyposażona jest w BlindSystem, który maskuje montaż misek WC i bidetów dla jak najlepszej estetyki.

System bezkołnierzowy Oltens PureRim dostępny jest we wszystkich miskach WC. Dzięki bezkołnierzowej misce WC, z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.

Powierzchnie z tą powłoką wymagają mniej wody, detergentów i mniej wysiłku przy dbaniu o ich czystość.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003003540 |
| Nr Kat. | 42006000 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 39 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,80 kg |

















