Zestaw Oltens Jog miska WC z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Triberg Torne 5w1 z przyciskiem spłukującym (58300100, 42501000, 45101000)
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Deska w zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Sposób montażu | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Nr Kat. | 58300100, 42501000, 45101000 |
| Wymiary z opakowaniem | 112 x 52 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 41,50 kg |

























