- Seria Jog
- Nr katalogowy 42505000
- Długość 52 cm
- Szerokość 36 cm
- Wysokość 35 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna tak
- Nazwa powłoki smartclean
- Kod EAN 5903003003496
- Wymiary z opakowaniem 53 x 39 x 44 cm
- Waga z opakowaniem 28,80 kg
- Waga miski 22,7 kg
- Waga deski 2,6 kg
- Rozstaw otworów montażowych 180 mm
Zestaw Oltens Jog miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą Slim 42505000
towar niedostępny
Opis
Do tego zestawu rekomendujemy stelaż i przyciski Oltens Triberg. Dedykowany stelaż podtynkowy to pewność na długie lata.
Wisząca miska WC Oltens Jog wyposażona jest w BlindSystem, który maskuje montaż misek WC i bidetów dla jak najlepszej estetyki.

System bezkołnierzowy Oltens PureRim dostępny jest we wszystkich miskach WC. Dzięki bezkołnierzowej misce WC, z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.

Powierzchnie z tą powłoką wymagają mniej wody, detergentów i mniej wysiłku przy dbaniu o ich czystość.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003003496 |
| Nr Kat. | 42505000 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 39 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,80 kg |


















