Zestaw Oltens Hamnes miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą Slim 42515000
towar niedostępny
Opis
Zestaw Oltens Hamnes miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą Slim 42515000



| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003005902 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 45 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003005902 |
| Nr Kat. | 42515000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 45 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,80 kg |
