- Seria Hamnes
- Nr katalogowy 42514000
- Długość 52 cm
- Szerokość 35.5 cm
- Wysokość 37 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna tak
- Nazwa powłoki smartclean
- Kod EAN 5903003005896
- Wymiary z opakowaniem 36 x 45 x 52 cm
- Waga z opakowaniem 29,80 kg
Zestaw Oltens Hamnes miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą 42514000
towar niedostępny
Opis

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
CECHY PRODUKTU ZESTAW OLTENS HAMNES MISKA WC WISZĄCA PURERIM Z POWŁOKĄ SMARTCLEAN Z DESKĄ WOLNOOPADAJĄCĄ 42514000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003005896 |
| Nr Kat. | 42514000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 45 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,80 kg |
















