- Seria Hamnes
- Nr katalogowy 42012000
- Długość 52 cm
- Szerokość 35.5 cm
- Wysokość 37 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna nie
- Kod EAN 5903003005360
- Wymiary z opakowaniem 36 x 45 x 52 cm
- Waga z opakowaniem 29,80 kg
Zestaw Oltens Hamnes miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadającą Slim 42012000
towar niedostępny
Opis

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
CECHY PRODUKTU ZESTAW OLTENS HAMNES MISKA WC WISZĄCA PURERIM Z DESKĄ WOLNOOPADAJĄCĄ SLIM 42012000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
PLIKI DO POBRANIA
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003005360 |
| Nr Kat. | 42012000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 45 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,80 kg |
















