- Seria Hamnes Kort
- Nr katalogowy 42520000
- Długość 49 cm
- Szerokość 37 cm
- Wysokość 36.5 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna tak
- Nazwa powłoki smartclean
- Kod EAN 5903003011972
Zestaw Oltens Hamnes Kort miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą biały 42520000
towar niedostępny
Opis
- miska WC
- zestaw montażowy
- deska sedesowa wolnoopadająca Slim
- instrukcja montażu miski WC
- instrukcja montażu deski WC


Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.

Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.

Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
CECHY PRODUKTU ZESTAW OLTENS HAMNES KORT MISKA WC WISZĄCA PURERIM Z POWŁOKĄ SMARTCLEAN Z DESKĄ WOLNOOPADAJĄCĄ BIAŁY 42520000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes Kort |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003011972 |
| Nr Kat. | 42520000 |









