


Biuro Obsługi Klienta:+48 600901034
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: pon-pt w godzinach 11.00-18.00
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PRODUKTY OLTENS 54% TANIEJ!
towar niedostępny
Opis

Planując wszystkie elementy kolekcji wzięliśmy pod uwagę rozsądną cenę oraz systemy, które pomogą kontrolować zużycie wody i energii, ale nie zapomnieliśmy o estetycznym wykończeniu. Wszystkie jej elementy idealnie ze sobą współgrają.

Do tego zestawu rekomendujemy stelaż i przyciski Oltens Triberg. Dedykowany stelaż podtynkowy to pewność na długie lata.



Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.

Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.

Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003003588 |
| Nr Kat. | 42008000 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 39 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,80 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności