Zestaw Oltens Gota bateria podtynkowa z deszczownicą 30 cm Sondera (S) i kompletem prysznicowym Sog chrom 36601100
Cena regularna:
3 539,40 zł
towar niedostępny
Opis
Zestaw Oltens Gota bateria podtynkowa z deszczownicą 30 cm Sondera (S) i kompletem prysznicowym Sog chrom 36601100
-
wymiary 300 x 300 mm
-
wykonana ze stali nierdzewnej
-
z system szybkiego usuwania kamienia, ogranicznikiem przepływu wody 22 l/ min
-
regulacja kąta ustawienia deszczownicy
-
1 rodzaj strumienia
-
przekrój prostokątny o wymiarach 15 x 30 mm
-
długość 40 cm, wykonane z mosiądzu
-
w zestawie z rozetą ścienną
-
kształt kwadratowy
-
wymiary główki 74 x 20 mm
-
strumień deszczowy
-
system szybkiego usuwania kamienia
-
przepływ max. (przy 3 bar): 18 l/ min, przyłącze G ½
-
materiał mosiądz
-
łatwy do utrzymania w czystości dzięki jego gładkiej powierzchni
-
dzięki technologii Anti‑Twist , wąż nie skręca się, nie zagina i nie przeciera się
-
materiał PVC
-
kształt kwadratowy
-
przyłącze do węża natryskowego DN 15
-
ze ściennym uchwytem prysznicowym
-
z rozetą
-
z mosiądzu

| Marka | Oltens |
| Seria | Gota |
| Rodzaj baterii | zwykła |
| Kolor | chrom |
| Montaż | podtynkowy |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, ramię natrysku, przyłącze kątowe |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003007074 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,65 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gota |
| Rodzaj baterii | zwykła |
| Kolor | chrom |
| Montaż | podtynkowy |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, ramię natrysku, przyłącze kątowe |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003007074 |
| Nr Kat. | 36601100 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,65 kg |
