Oltens Vorma kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła chrom połysk/szkło przezroczyste 20101100
Cena regularna:
3 799,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vorma kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła chrom połysk/szkło przezroczyste 20101100

| Marka | Oltens |
| Seria | Vorma |
| Rodzaj | półokrągła |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Promień | 540 mm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003001065 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 20 x 198 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,25 kg |

