Oltens Vindel deszczownica 30 cm okrągła czarny mat 37000300
Cena regularna:
1 319,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vindel deszczownica 30 cm okrągła czarny mat 37000300
- okrągła o średnicy 300 mm
- wykonana ze stali nierdzewnej
- z system szybkiego usuwania kamienia
- z filtrem siatkowym i ogranicznikiem przepływu wody 22 l/min
- regulacja kąta ustawienia deszczownicy
- 1 rodzaj strumienia
- kolor czarny mat

| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005346 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 7 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,69 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005346 |
| Nr Kat. | 37000300 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 7 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,69 kg |
