Oltens Vindel (S) Lagan (S) deszczownica 25 cm kwadratowa z ramieniem ściennym chrom 36014100
Cena regularna:
1 239,80 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vindel (S) Lagan (S) deszczownica 25 cm kwadratowa z ramieniem ściennym chrom 36014100
-
deszczownica kwadratowa , wymiary 250 mm x250 mm
-
wykonana ze stali nierdzewnej
-
z system szybkiego usuwania kamienia
-
z filtrem siatkowym i ogranicznikiem przepływu wody 22 l/min
-
regulacja kąta ustawienia deszczownicy
-
1 rodzaj strumienia
-
kształt prostokątny
-
przekrój o wymiarach 15 x 30 mm
-
długość 40 cm
-
wykonane z mosiądzu
-
w zestawie z rozetą ścienną
-
kolor chrom
| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003004141 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,88 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003004141 |
| Nr Kat. | 36014100 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,88 kg |
