Oltens Vindel Lagan deszczownica 30 cm okrągła z ramieniem ściennym czarny mat 36012300
Cena regularna:
1 799,80 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vindel Lagan deszczownica 30 cm okrągła z ramieniem ściennym czarny mat 36012300
-
okrągła o średnicy 300 mm
-
wykonana ze stali nierdzewnej
-
z system szybkiego usuwania kamienia
-
z filtrem siatkowym i ogranicznikiem przepływu wody 22 l/min
-
regulacja kąta ustawienia deszczownicy
-
1 rodzaj strumienia
-
kolor czarny mat
-
kształt okrągły
-
średnica przekroju 20,6 mm
-
długość 40 cm
-
wykonane z mosiądzu
-
w zestawie z rozetą ścienną
-
kolor czarny mat

| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005919 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,21 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vindel |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005919 |
| Nr Kat. | 36012300 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,21 kg |
