Oltens Vida ścianka prysznicowa 140 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22005100
Cena regularna:
3 299,91 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vida ścianka prysznicowa 140 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22005100
| Marka | Oltens |
| Seria | Vida |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003001126 |
| Wymiary z opakowaniem | 146 x 8 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 58,70 kg |

