Oltens Vida ścianka prysznicowa 120 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22004100
Cena regularna:
2 899,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vida ścianka prysznicowa 120 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22004100
| Marka | Oltens |
| Seria | Vida |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003001119 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 8 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 50,15 kg |

