- Seria Vernal
- Nr katalogowy 42602000
- Długość 50 cm
- Szerokość 34.5 cm
- Wysokość 34 cm
- W zestawie miska wc bez deski
- Typ rantu z kołnierzem
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna tak
- Nazwa powłoki smartclean
- Kod EAN 5903003000501
- Wymiary z opakowaniem 36 x 52 x 36 cm
- Waga z opakowaniem 27,38 kg
Oltens Vernal miska WC wisząca z powłoką SmartClean biała 42602000
towar niedostępny
Opis
CECHY PRODUKTU OLTENS VERNAL MISKA WC WISZĄCA Z POWŁOKĄ SMARTCLEAN BIAŁA 42602000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
PLIKI DO POBRANIA
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | nie |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003000501 |
| Nr Kat. | 42602000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 52 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,38 kg |















