- Seria Vernal
- Nr katalogowy 42502000
- Długość 50 cm
- Szerokość 34.5 cm
- Wysokość 34 cm
- W zestawie miska wc bez deski
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna tak
- Nazwa powłoki smartclean
- Kod EAN 5903003000518
- Wymiary z opakowaniem 35 x 52 x 37 cm
- Waga z opakowaniem 25,40 kg
Oltens Vernal miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean biała 42502000
towar niedostępny
Opis
CECHY PRODUKTU OLTENS VERNAL MISKA WC WISZĄCA PURERIM Z POWŁOKĄ SMARTCLEAN BIAŁA 42502000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
PLIKI DO POBRANIA
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003000518 |
| Nr Kat. | 42502000 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 52 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,40 kg |















