- Seria Vernal
- Nr katalogowy 42002000
- Długość 50 cm
- Szerokość 34.5 cm
- Wysokość 34 cm
- W zestawie miska wc bez deski
- Typ rantu bez kołnierza
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna nie
- Kod EAN 5903003000532
- Wymiary z opakowaniem 35 x 52 x 37 cm
- Waga z opakowaniem 25,40 kg
Oltens Vernal miska WC wisząca PureRim biała 42002000
towar niedostępny
Opis
CECHY PRODUKTU OLTENS VERNAL MISKA WC WISZĄCA PURERIM BIAŁA 42002000
GWARANCJA
Gwarancja. Trwałość na lata.
Zapewnianie naszym klientom zawsze najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze.
PLIKI DO POBRANIA
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003000532 |
| Nr Kat. | 42002000 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 52 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,40 kg |















