Oltens Vernal deska sedesowa wolnoopadająca biała 45104000
towar niedostępny
Opis
Oltens Vernal deska sedesowa wolnoopadająca biała 45104000


System ClickClean jest to system łatwego wypinania deski WC, który zapewnia łatwy demontaż deski WC a przez to ułatwia utrzymanie toalety w doskonałej czystości.

Dzięki zastosowaniu systemu SoftClose – system wolnego opadania deski eliminuje przykre trzaśnięcie deski WC w Twojej łazience.
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000655 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 7 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,04 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000655 |
| Nr Kat. | 45104000 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 7 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,04 kg |
