Oltens Vernal bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46502000
towar niedostępny
Opis
Oltens Vernal bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46502000


| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000549 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 53 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,50 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000549 |
| Nr Kat. | 46502000 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 53 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,50 kg |
