Oltens Verdal kabina prysznicowa 120x90 cm protokątna drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20213300
Cena regularna:
5 899,79 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Verdal kabina prysznicowa 120x90 cm protokątna drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20213300

| Marka | Oltens |
| Seria | Verdal |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903003011613 |

