Oltens Verdal drzwi prysznicowe 90 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21204300
Cena regularna:
3 399,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Verdal drzwi prysznicowe 90 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21204300
| Marka | Oltens |
| Seria | Verdal |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003010661 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 8 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,00 kg |

