Oltens Varme grzejnik łazienkowy 151x50 cm czarny mat 55003300
Cena regularna:
2 299,90 zł
towar niedostępny
Opis
Varme
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 151 cm
- szerokość 50 cm
- głębokość 8 cm
- wydajność (75/65/20): 557 W
- podłączenie C1 o rozstawie 5 cm dla podłączenia dolnego środkowego
- podłączenie C2 o rozstawie 47 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
- możliwość podłączenia grzałki, sugerowany model: Oltens Varmare
- pojemność: 3,91 dm3
- temperatura pracy: 95°C
- ciśnienie robocze: 0,6 Mpa
- waga: 17,17 kg
- kolor: czarny
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Varme |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 151 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 557 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003009047 |
| Nr Kat. | 55003300 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 11 x 166 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,54 kg |