Oltens Varmare Ventil zestaw termostatyczny zintegrowany grzejnikowy lewy biały 55901000
Cena regularna:
999,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Varmare Ventil zestaw termostatyczny zintegrowany grzejnikowy lewy biały 55901000
Kompletny zestaw zaworów do montażu grzejnika z podłączeniem środkowym o rozstawie 50 mm, zestaw składa się z bloku przyłączeniowego posiadającego wbudowany zawór termostatyczny, zawór odcinający oraz głowicę termostatyczną. Przystosowany zarówno do montażu w instalacjach C.O. wykonanych z rur miedzianych 15x1 jak i z tworzywa sztucznego PEX/AluPEX 16x2. Wszystkie elementy zestawu w kolorze spójnym z grzejnikami marki Oltens.
- wariant lewy
- zakres ustawień temperatury na głowicy od 8°C do 30°C (oznaczenia skali * - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 na głowicy)
- temperatura czynnika grzewczego maks. 120°C
- ciśnienie czynnika grzewczego maks. 1 MPa
- różnica ciśnień na zaworze maks. 0,06 Mpa
- gwint montażowy głowicy M30 x 1,5
- maksymalna temperatury pracy głowicy zamontowanej do 40°C
- maksymalna temperatura przechowywania głowicy do 50°C
- czas zamknięcia 18 min
- głowica po stronie zasilania
- kolor: biały

| Marka | Oltens |
| Seria | Varmare Ventil |
| Rodzaj | zestaw |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003010210 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 6 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Varmare Ventil |
| Rodzaj | zestaw |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003010210 |
| Nr Kat. | 55901000 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 6 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
