Oltens Vanlig grzejnik łazienkowy 146x50 cm biały 55009000
Cena regularna:
1 799,90 zł
towar niedostępny
Opis
Vanlig
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 146 cm
- szerokość 50 cm
- głębokość 4 cm
- wydajność (75/65/20): 615 W
- podłączenie C1 o rozstawie 5 cm dla podłączenia dolnego środkowego
- podłączenie C2 o rozstawie 47 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
- możliwość podłączenia grzałki o sugerowanej mocy 600 W
- pojemność: 4,16 dm3
- temperatura pracy: 95°C
- ciśnienie robocze: 1 Mpa
- waga: 13,56 kg
- kolor: biały
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vanlig |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 146 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 615 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003009153 |
| Nr Kat. | 55009000 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 8 x 151 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,68 kg |