Oltens Vanlig grzejnik elektryczny 96x50 cm biały 55107000
Cena regularna:
2 399,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Vanlig grzejnik elektryczny 96x50 cm biały 55107000
- wysokość: 96 cm
- szerokość: 50 cm
- głębokość: 40 cm
- moc grzałki (w zestawie): 400 W
- podłączenie elektryczne
- napełnienie: olej
- kolor: biały

| Marka | Oltens |
| Seria | Vanlig |
| Wysokość | 96 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 400 Wat |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003012023 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 11 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,72 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Vanlig |
| Wysokość | 96 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 400 Wat |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003012023 |
| Nr Kat. | 55107000 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 11 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,72 kg |
