Oltens Ume Gide zestaw prysznicowy złoty połysk 36010800
Cena regularna:
859,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ume Gide zestaw prysznicowy złoty połysk 36010800
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm złoty 37200800
Oltens Ume słuchawka prysznicowa złoty połysk 37102800
- wymiary główki 74 x 20 mm
- 1 rodzaj strumienia: strumień deszczowy
- system szybkiego usuwania kamienia
- przepływ max. (przy 3 bar): 23 l/ min
- przyłącze G ½,
- materiał mosiądz
- kształt okrągły
- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
- kolor złoty połysk (PVD)
Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją złoty połysk 37402800
- uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
- z końcówką stożkową
- z możliwością regulacji w poziomie
- materiał ABS
- kolor: złoty połysk PVD

| Marka | Oltens |
| Seria | Ume |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008934 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ume |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008934 |
| Nr Kat. | 36010800 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
