Oltens Ume Alling 60 zestaw prysznicowy złoty połysk 36002800
Cena regularna:
1 199,69 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ume Alling 60 zestaw prysznicowy złoty połysk 36002800
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
| Marka | Oltens |
| Seria | Ume |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008842 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 41 x 64 cm |


Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ume |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008842 |
| Nr Kat. | 36002800 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 41 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
