Oltens Triberg stelaż podtynkowy do umywalki 53001000
towar niedostępny
Opis
Oltens Triberg stelaż podtynkowy do umywalki 53001000



Stelaż nadaje się do montażu pod ścianą pełną lub z płyty kartonowo-gipsowej. Dzięki niemu zyskasz pewność, że Twoja strefa mycia w łazience będzie dopracowana do perfekcji!

- stelaż podtynkowy do umywalki
- podłogowe i ścienne wsporniki stelaża


Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.

Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.

Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
| Marka | Oltens |
| Seria | Triberg |
| Wysokość | 112 cm |
| W zestawie | wsporniki mocujące |
| Rodzaj | do umywalki |
| Zabudowa | lekka (do płyt karton-gips.) |
| Kod EAN | 5903003000990 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,50 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Triberg |
| Wysokość | 112 cm |
| W zestawie | wsporniki mocujące |
| Rodzaj | do umywalki |
| Zabudowa | lekka (do płyt karton-gips.) |
| Kod EAN | 5903003000990 |
| Nr Kat. | 53001000 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,50 kg |