| Marka | Oltens |
| Seria | Trana |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003007951 |
| Wymiary z opakowaniem | 84 x 204 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,65 kg |
Oltens Trana kabina prysznicowa 90x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20206100
Cena regularna:
5 599,81 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Trana kabina prysznicowa 90x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20206100


