| Marka | Oltens |
| Seria | Trana |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005476 |
| Wymiary z opakowaniem | 94 x 204 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 49,75 kg |
Oltens Trana kabina prysznicowa 80x80 cm kwadratowa drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20003100
Cena regularna:
5 499,81 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Trana kabina prysznicowa 80x80 cm kwadratowa drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20003100


- kabina prysznicowa
- instrukcja montażu kabiny prysznicowej