Oltens Trana kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20201100
Cena regularna:
5 799,81 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Trana kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20201100

| Marka | Oltens |
| Seria | Trana |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005445 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 204 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 60,70 kg |

