Oltens Trana drzwi prysznicowe 80 cm składane chrom połysk/ 21207100
Cena regularna:
3 399,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Trana drzwi prysznicowe 80 cm składane chrom połysk/ 21207100
| Marka | Oltens |
| Seria | Trana |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003005063 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 11 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,40 kg |


