Oltens Trana drzwi prysznicowe 100 cm składane chrom połysk/ 21209100
Cena regularna:
3 599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Trana drzwi prysznicowe 100 cm składane chrom połysk/ 21209100
| Marka | Oltens |
| Seria | Trana |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003005087 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 11 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,30 kg |


