Oltens Stang grzejnik łazienkowy 180x9,5 cm czarny mat 55010300
Cena regularna:
1 999,89 zł
towar niedostępny
Opis
Stang
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 180 cm
- szerokość 9,5 cm
- głębokość 8,4 cm
- ciśnienie robocze: 1000 kPa
- temperatura pracy: 95°C
- pojemność: 3,24 dm3
- moc cieplna (75/65/20°C): 237W
- średnica rury: fi 40 mm
- liczba rurek: 2
- 2 wieszaki na ręcznik
- kolor: czarny mat
- możliwość podłączenia grzałki elektrycznej
- podłączenie C2 o rozstawie 5,5 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Moc | 237 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5.5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003014232 |
| Nr Kat. | 55010300 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 14 x 185 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,77 kg |