Oltens Stang grzejnik łazienkowy 180x20,5 cm biały 55012000
Cena regularna:
2 899,90 zł
towar niedostępny
Opis
Stang
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 180 cm
- szerokość 20,5 cm
- głębokość 8,4 cm
- ciśnienie robocze: 1000 kPa
- temperatura pracy: 95°C
- pojemność: 6,62 dm3
- moc cieplna (75/65/20°C): 474 W
- średnica rury: fi 40 mm
- 4 wieszaki na ręcznik
- liczba rurek: 4
- kolor: biały
- możliwość podłączenia grzałki elektrycznej
- podłączenie C2 o rozstawie 16,5 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Moc | 474 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 16.5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003014263 |
| Nr Kat. | 55012000 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 14 x 185 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,94 kg |