Oltens Stang (e) grzejnik elektryczny 180x9,5 cm biały 55110000
Cena regularna:
2 999,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Stang (e) grzejnik elektryczny 180x9,5 cm biały 55110000




Drabinkowa konstrukcja grzejnika pozwala w wygodny sposób wysuszyć ręczniki kąpielowe i elementy garderoby. Ilość żeber zależna jest od wysokości grzejnika, co pozwala każdemu wybrać idealny dla siebie model. Wyjątkowy design produktu podkreśli charakter aranżacji, w której zostanie zastosowany.

- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika


Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem ‑ można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.

Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.

Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang (e) |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Moc | 300 Wat |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003014287 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 14 x 195 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang (e) |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Moc | 300 Wat |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5903003014287 |
| Nr Kat. | 55110000 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 14 x 195 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |