/ Stalvask
zlewozmywak stalowy 1,5‑komorowy 58x44 cm stal polerowana
Numer art. 71200100

Zlewozmywaki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową kuchnię.
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej kuchni. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
długość 58 cm
szerokość 44 cm
wysokość 20,5 cm
wymiar komory
40 x 34 x 19,5 cm
40 x 34 x 19,5 cm
wymiar komory dodatkowej
18 x 40 x 19,5 cm
18 x 40 x 19,5 cm
odpływ 3 1/2 cala z przelewem
kształt prostokątny
materiał: stal szlachetna
kolor: stalowy
z syfonem
bez otworu na baterię
montaż: uniwersalny (wpuszczany lub podwieszany)


Szerokie, uniwersalne zastosowanie
Powierzchnia zlewu jest miła w dotyku, pozwala na łatwe czyszczenie, jest niepodatna na działanie chemicznych preparatów, nie ulega przebarwieniom.

QuietComfort®
Specjalne podkładki umieszczone na ściankach zlewozmywaka pozwalają wyciszyć hałas podczas zmywania.
Poznaj wymiary zlewozmywaka Oltens Stalvask:
RYSUNEK TECHNICZNY ZLEWOZMYWAKA

| Marka | Oltens |
| Seria | Stalvask |
| Dłuższy bok | 58 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Montaż | podwieszany, wpuszczony |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1,5-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 19.5 cm |
| Kod EAN | 5903003009245 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 27 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
