| Marka | Oltens |
| Seria | Sondera |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002475 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 8 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,13 kg |
Oltens Sondera (S) deszczownica 30x30 cm kwadratowa chrom 37003100
Cena regularna:
1 099,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Sondera (S) deszczownica 30x30 cm kwadratowa chrom 37003100
Spraw sobie relaksacyjny prysznic i wybierz deszczownicę, która nie tylko podkreśli charakter Twojej łazienki, ale również sprawi, ze stanie się ona nowoczesna i funkcjonalna. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 30 x 30 cm Oltens Sondera (S) spełni swoją rolę w 100%. Dzięki zastosowanej regulacji kąta ustawienia deszczownicy prysznic będzie całkowicie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Produkt wykonany został ze stali nierdzewnej, a co za tym idzie jest trwały. To jednak nie wszystko! Deszczownica posiada również system szybkiego usuwania kamienia.
- deszczownica kwadratowa
- wymiary 300 x 300 mm
- wykonana ze stali nierdzewnej
- z system szybkiego usuwania kamienia
- z ogranicznikiem przepływu wody 22 l/ min
- regulacja kąta ustawienia deszczownicy
- 1 rodzaj strumienia
- kolor chrom

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Sondera |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002475 |
| Nr Kat. | 37003100 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 8 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,13 kg |
