Oltens Sog Gide zestaw prysznicowy złoty połysk 36011800
Cena regularna:
939,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Sog Gide zestaw prysznicowy złoty połysk 36011800
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm złoty 37200800
Oltens Sog słuchawka prysznicowa złoty połysk 37103800
- wymiary główki 74 x 20 mm
- 1 rodzaj strumienia: strumień deszczowy
- system szybkiego usuwania kamienia
- przepływ max. (przy 3 bar): 18 l/ min
- przyłącze G ½
- materiał mosiądz
- kształt kwadratowy
- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
- kolor złoty połysk (PVD)
Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją złoty połysk 37402800
- uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
- z końcówką stożkową
- z możliwością regulacji w poziomie
- materiał ABS
- kolor: złoty połysk PVD

| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008941 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003008941 |
| Nr Kat. | 36011800 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
