Oltens Sog Gide zestaw prysznicowy czarny mat 36011300
Cena regularna:
779,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Sog Gide zestaw prysznicowy czarny mat 36011300
Oltens Sog słuchawka prysznicowa czarny mat 37103300
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm czarny mat 37200300
Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją czarny mat 37402300
- uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
- z końcówką stożkową
- z możliwością regulacji w poziomie
- materiał ABS
- kolor czarny mat

| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003007029 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | czarny |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003007029 |
| Nr Kat. | 36011300 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 36 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
