Oltens Sog Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36003100
Cena regularna:
759,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Sog Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36003100
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003977 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |


Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Sog |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003977 |
| Nr Kat. | 36003100 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
