Oltens Sela parawan nawannowy 115 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23202100
towar niedostępny
Opis
Oltens Sela parawan nawannowy 115 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23202100
| Marka | Oltens |
| Seria | Sela |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 115 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Stronność | prawostronny, lewostronny, uniwersalny |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003001164 |
| Wymiary z opakowaniem | 68 x 9 x 148 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,10 kg |

