Oltens Saxan EasyClick Alling 60 zestaw prysznicowy chrom/biały 36000110
Cena regularna:
879,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Saxan EasyClick Alling 60 zestaw prysznicowy chrom/biały 36000110
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
| Marka | Oltens |
| Seria | Saxan EasyClick |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kolor | chrom, biały |
| Wariant koloru Oltens | chrom, chrom/biały |
| Kod EAN | 5903003003915 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Saxan EasyClick |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | chrom, biały |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom, chrom/biały |
| Kod EAN | 5903003003915 |
| Nr Kat. | 36000110 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
