| Marka | Oltens |
| Seria | Saxan EasyClick |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003922 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
Oltens Saxan Easy Click Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36000100
Cena regularna:
919,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Saxan Easy Click Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36000100
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Saxan EasyClick |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003922 |
| Nr Kat. | 36000100 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
