Oltens Ronneby wąż prysznicowy 160 cm złoty 37201800
Cena regularna:
239,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 160 cm złoty 37201800
- łatwy do utrzymania w czystości dzięki jego gładkiej powierzchni
- dzięki technologii Anti-Twist , wąż nie skręca się, nie zagina i nie przeciera się
- materiał PVC
- kolor: złoty

| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006084 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | złoty połysk |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006084 |
| Nr Kat. | 37201800 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
