Oltens Ronneby wąż prysznicowy 160 cm chrom 37201100
Cena regularna:
219,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 160 cm chrom 37201100
- długości 160 cm
- łatwy do utrzymania w czystości dzięki jego gładkiej powierzchni
- dzięki technologii Anti-Twist , wąż nie skręca się, nie zagina i nie przeciera się
- materiał PVC
- kolor chrom

| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002604 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002604 |
| Nr Kat. | 37201100 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
