Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm złoty połysk 37200800
Cena regularna:
219,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm złoty połysk 37200800

| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006077 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | złoty połysk |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006077 |
| Nr Kat. | 37200800 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
