Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm miedź szczotkowana WYPRZEDAŻ
Cena regularna:
219,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm miedź szczotkowana 37200610
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | miedź szczotkowana |
| Kod EAN | 5903003016410 |
| Nr Kat. | 37200610 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 5 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
