Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm czarny mat 37200300
Cena regularna:
199,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm czarny mat 37200300

| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005261 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ronneby |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005261 |
| Nr Kat. | 37200300 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 19 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
